ubezpieczenia nieruchomosci
ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania – Kalkulator

   Zachęcam Państwa do porównania polis mieszkaniowych za pomocą tego darmowego narzędzia. Na dzień dzisiejszy kalkulator obejmuje oferty ubezpieczenia mieszkania aż w 7 największych towarzystwach, już od 111zł rocznie!

ubezpieczenie kalkulator   Jako specjalista do spraw ubezpieczeń nieruchomości przetestowałem wiele kalkulatorów. W mojej opinii, zdecydowany prym na rynku porównywarek ubezpieczeń: ze względu na bogatą ofert wielu firm, przejrzyste porównywanie oraz możliwość zakupu online wiedzie serwis Inseco.pl.

Dlaczego akurat ten kalkulator ubezpieczeń mieszkania?

   Zakładam, że znajdujesz się na tej stronie, ponieważ Twoim celem jest dopasowanie idealnej polisy i nie przepłacenie za nią. Jeżeli tak jest, to dobrze trafiłeś. Dlatego, będąc szczerym, nie da się doradzić czegoś ?uniwersalnego?. Liczba ofert ubezpieczeń mieszkań jest bardzo szeroka i nie sposób przeczytać wszystkie OWU (Ogólne Warunki Ubezpieczenia) oraz odwiedzić wszystkie placówki Towarzystw Ubezpieczeniowych. Kilka lat temu, ubezpieczyciele zaczęli udostępniać w Internecie swoje kalkulatory ale to było wciąż za mało. Trzeba było robić osobne kalkulacje a potem je porównywać. Do tego nie każde wyliczenie było ofertą handlową, więc w placówce mogliśmy się spotkać z innymi wyliczeniami. Brak możliwości zakupu online tylko pogarszał sprawę. Na szczęście tak było do niedawna.

   Wreszcie pojawiło się w Polsce nowoczesne rozwiązanie ? porównywarka lub innymi słowy kalkulator ubezpieczenia mieszkania. W łatwy sposób możemy porównać oferty różnych ubezpieczycieli i kupić ubezpieczenie mieszkania w kilka minut dzięki płatnościom Internetowym. Serwis taki działa dokładnie jak sklep Internetowy, tyle że nie pobierana jest żadna prowizja. Cała procedura trwa zaledwie klika minut, nie trzeba się z nikim kontaktować, dzwonić itd. Z mojego doświadczenia wynika, że Inseco często proponuje ceny niższe niż bezpośrednio w placówkach towarzystw ubezpieczeniowych, być może ze względu na dużą ilość sprzedawanych polis. Po podaniu danych mieszkania, dostajemy kompletne zestawienie ofert, które możemy łatwo porównać i kupić. Polisa działa już od momentu zaksięgowania wpłaty i przychodzi na skrzynkę mailową, co jest oczywiście w pełni zgodne z krajowymi przepisami. Zachęcam do próbowania i korzystania z powyższego kalkulatora ubezpieczeń mieszkania – to nic nie kosztuje a pomaga w wyborze i zaoszczędzić pieniądze.